Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyNiskociśnieniowa maszyna odlewnicza

Maszyna do odlewania ciśnieniowego metali ze stopu cynku, niskociśnieniowa do elementów rurowych / stopów mosiądzu

dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Maszyna do odlewania ciśnieniowego metali ze stopu cynku, niskociśnieniowa do elementów rurowych / stopów mosiądzu

Chiny Maszyna do odlewania ciśnieniowego metali ze stopu cynku, niskociśnieniowa do elementów rurowych / stopów mosiądzu dostawca
Maszyna do odlewania ciśnieniowego metali ze stopu cynku, niskociśnieniowa do elementów rurowych / stopów mosiądzu dostawca Maszyna do odlewania ciśnieniowego metali ze stopu cynku, niskociśnieniowa do elementów rurowych / stopów mosiądzu dostawca

Duży Obraz :  Maszyna do odlewania ciśnieniowego metali ze stopu cynku, niskociśnieniowa do elementów rurowych / stopów mosiądzu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny(kontynent)
Nazwa handlowa: DZ
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: LPDC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewno
Czas dostawy: dni roboczych 30
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10 zestawów / miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Warunek: Nowy Funkcja: Mosiądz odlewany ciśnieniowo, stal nierdzewna ze stopu cynku itp.
Rodzaje przetwarzania: Automatyczne odlewanie metali Szybkość topnienia: 350 kg / h
Nazwa: maszyna do odlewania cynku aplikacji: Metalu

Niskociśnieniowa maszyna odlewnicza ze stopu cynku do złączek rurowych / części ze stopu mosiądzu

Sprzęt LPDC5540 składający się z głównych komponentów: urządzenia odlewniczego, pieca indukcyjnego, samochodu odbiorczego, kąpieli grafitowej, urządzenia do czyszczenia matryc, dźwigu, manipulatorów, układu hydraulicznego i napędowego, układu pneumatycznego, układu ogrzewania i sterowania rury wznośnej itp.

1. Funkcje i parametry panelu dotykowego ustawia się w języku chińskim / angielskim; System kontroli operacji: Z urządzeniem sterującym PLC Siemens; Wersje programu: CN i EN; panel ekranu dotykowego + Team Viewer i sterowanie komputerem przemysłowym; prezentacja kodów alarmów i problemów, szybkie rozwiązywanie problemów i prace konserwacyjne.

2. Manipulator jest wyposażony w jednostkę napędową serwosilnika, liniowy system szyny do zgniatania, służący do przesuwania manipulatora w kierunku poziomym i pionowym: szybsze, bardziej stabilne i wysoce precyzyjne sterowanie.

3. Z pokrywą podajnika materiału i pokrywą do czyszczenia pustyni, automatycznie sterowana; Rejestracja historii temperatury pieca i kontrola kontroli program. Metody otwierania pieca: programowanie ręczne / automatyczne.

4. Odbiór samochodu: z wykonaniem ruchu góra-dół; do przodu i do tyłu; Transportuj produkty odlewnicze bezpośrednio do pojazdów magazynowych.

5. Żuraw z elektrycznym wciągnikiem: efektywny ciężar podnoszenia 500 kg; dźwig służy do podnoszenia pokrywy pieca w celu czyszczenia, konserwacji itp.

6. Kąpiel grafitowa: z zachowaniem stałej temperatury i mieszania grafitu. Z 2 sferycznymi zbiornikami, rurkami i mieszadłami wykonanymi ze stali nierdzewnej (SUS 316L). Służy do chłodzenia matrycy i powlekania; Powłoka grafitowa ułatwia usuwanie kawałków i kontrolę temperatury matrycy Skuteczne wykorzystanie przestrzeni: 1124 * 896 mm

7. Układ hydrauliczny i napędowy: Zaopatruje komponenty w międzynarodowe marki wysokiej jakości: SUN, REXROTH, YUKEN itp. Komponenty są specjalnie stosowane, o wysokiej stabilności, silnej ochronie przed zanieczyszczeniem, odpowiednie do pracy na oleju hydraulicznym na bazie wody itp. olej hydrauliczny (glikol etylenowy) działa w niskiej temperaturze, stabilnej jakości, nie ulega pogorszeniu. Silnik serwo, bez wibracji.

8. System odlewania pieca: Elementy pneumatyczne dostarczane z markami NORGREN, FESTO; Ciśnienie jest z proporcjonalnym urządzeniem sterującym; Z 2 konstrukcjami zabezpieczającymi zawory bezpieczeństwa dla zapewnienia wysokiej jakości odlewu i bezpieczeństwa.

9. Rura pionowa na pokrywie ochronnej jest uszczelniona ceramicznie; Metoda podgrzewania rury pionowej: Ogrzewanie elektryczne o średniej częstotliwości, moc 60 kW; średni pobór mocy: 7 kW; Czas nagrzewania do 900 ℃ ≈ 90 sekund; Zawiera system chłodzenia wodą.

10. Komora czyszczenia matrycy: urządzenie śrutujące (śrutowanie proszkiem miedzi) do czyszczenia matryc. Matryce mogą być automatycznie przenoszone do komory czyszczącej w celu przeprowadzenia procesu czyszczenia @ Stan silnie utlenionych zanieczyszczeń.

Kliknij link, aby wyświetlić wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=zmWTnfFq-mM

Szczegóły kontaktu
Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ding Casting

Tel: +8613670190553

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)