Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyGravity Die Casting Machine

Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

Chiny Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca
Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca

Duży Obraz :  Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DZ
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HZ-450

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet zdatny do żeglugi, drewniane skrzynie i folia z tworzywa sztuczneg
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów / miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Warunek: Nowy Gwarancja: 1 rok
typu: Maszyna odlewnicza Napięcie: 380V
Komputerowy: Tak Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online,
Waga: 2000kg Dimension(L*W*H): 2250 x 2160 x 1560 mm
Moc (w): 5.5KW Funkcja: Maszyna do odlewania piasków

Automatyczna maszyna do odlewania cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

Główne funkcje maszyny odlewniczej

Maszyny nadają się do produkcji kranów, sprzętu AGD, armatury, sprzętu, urządzeń sanitarnych, części samochodowych, w których modelowanie grawitacyjne odbywa się za pomocą mosiądzu, cynku, aluminium, stali, rudy żelaza i stopów, metali żelaznych i metali nieżelaznych.

1. Obwody są kontrolowane przez PLC, ustawienia danych przyjmuje ekran dotykowy, komponenty elektryczne są importowane z Japonii, a komponenty hydrauliczne są również importowane z zewnątrz.

2. Do modelowania grawitacyjnego z mosiądzem i żelazostopem.

3. Odlewanie z przodu, odlewanie boczne i odlewanie wtórne są opcjonalne.

4. Indywidualny czas chłodzenia modelu jest regulowany.

5. Demontaż, montaż i czyszczenie modelu są wygodne.

6. Dostępne są dwie funkcje obiegu ręcznego i automatycznego. Licznik sumujący i licznik zaprogramowany są ustawione tak, aby rejestrować liczbę sztuk produkcji dyżurnej.

7. Określono zakres regulacji modelu, aby ułatwić korzystanie z różnych modeli i zmniejszyć wymagania dotyczące zewnętrznego wymiaru fizycznego modelu.

8.Ta maszyna odlewnicza może przechowywać 100 programów operacyjnych modeli odlewania modeli i możesz ustawić hasło.

Analiza zalet i wad LPDC i GDC
Kod Proces Szczegół LPDC GDC
1 Sprzęt i proces technologiczny Piec 1. płynna regulacja mocy; 2. Temperatura stale rosła i osiągi kontroli o wysokiej precyzji. 1. Regulacja mocy i ciśnienia jest stopniowana; 2. Dokładność kontroli temperatury jest bardzo niska, co wpływa na jakość produktu.
2) Manipulator Automatyczne nalewanie Automatyczne karmienie Ręczna obsługa
3) Kąpiel grafitowa Może kontrolować ogrzewanie i chłodzenie, Zapewnić równowagę temperatur formy. Temperatura wody jest bardzo różna, temperatura pleśni jest trudna do kontrolowania.
4 Operacja 1. Ręcznie dodane w rdzeniu z piasku; 2. automatyczne nalewanie; 3. Lepsze warunki pracy i niższa pracochłonność pracownika 1. Ręcznie dodane w rdzeniu z piasku; 2. ręczne nalewanie. Wysoka pracochłonność; 3. Gaz wypływający podczas nalewania ma wpływ na ludzkie ciało.
5 Proces formowania 1.Dodaj sprężone powietrze do szczelnego pieca, ciecz cynkowa unosi się wzdłuż pionu pod ciśnieniem, a następnie Płynnie wchodzi do wnęki formy przez bramę i utrzymuje ciśnienie, aż odlew się zestali; 2. Na koniec ciśnienie powietrza jest rozładowywane, tak że niesolidowana ciecz cynkowa w rurze pionowej wraca do pieca. Płyn miedziowy jest wtryskiwany do formy grawitacyjnie.
6 Wydajność Czas produkcji pojedynczej formy zajmuje 60 sekund, w zależności od wielkości produktu, zwykle jedna forma może wytworzyć więcej niż jeden produkt. Czas produkcji pojedynczej formy zajmuje 45 sekund, ale jedna forma wytwarza tylko jeden produkt. (Obsługa ręczna i ręczny w rdzeniu z piasku, który jest odpowiedni tylko dla produktów mniejszych niż 500 g)
7 Jakość Temperatura ciekłego metalu Błąd temperatury jest mniejszy niż 10 °, a produkt ma wysoki współczynnik przepuszczalności. Błąd temperatury jest bardzo duży, a produkt ma niską przepustowość.
8 temperatura pleśni stabilizacja Zmiana temperatury formy jest duża
9 Zsyp Automatyczne nalewanie Obsługa ręczna, ponieważ w ten sposób ilość produktu jest niestabilna i bezpośrednio, jakość jest niska.
10 Wpływ trybu formowania na jakość produktu 1. Formowanie płynnego metalu, stabilna wydajność ; 2. Efekt formowania jest bardzo dobry dla produktów o skomplikowanych strukturach i większych, a także może zmniejszyć grubość odlewu i koszty surowca. Polegaj na formowaniu przepływowym grawitacyjnym z ciekłym metalem
Współczynnik strat spalania mosiądzu Ponieważ wytapianie w stanie zamkniętym nie jest łatwe do utlenienia, wskaźnik strat spalania wynosi tylko 1,5%. 4%

Kliknij link, aby wyświetlić wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=wfANIO7Hw-w&list=UUMEJdKjNOuRhrF8Kyh8fX_A&index=14

Szczegóły kontaktu
Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ding Casting

Tel: +8613670190553

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)