Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyGravity Die Casting Machine

Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

Chiny Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca
Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne dostawca

Duży Obraz :  Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DZ
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HZ-450

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet zdatny do żeglugi, drewniane skrzynie i folia z tworzywa sztuczneg
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów / miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Warunek: Nowy Gwarancja: 1 rok
typu: Maszyna odlewnicza Napięcie: 380V
Komputerowy: Tak Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie są dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcia technicznego wideo, pomocy online, i
Waga: 2000kg Dimension(L*W*H): 2250x2160x1560mm
Moc (w): 5.5KW Funkcja: Maszyna do odlewania piasku w skorupkach

Automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego cynku do baterii mosiężnych i stopów cynku Akcesoria sanitarne

Maszyna do odlewania pod ciśnieniem Główne funkcje funkcji

Maszyny nadają się do produkcji kranów, urządzeń gospodarstwa domowego, armatury wodno-kanalizacyjnej, sprzętu, wyrobów sanitarnych, części samochodowych, w których model grawitacyjny odlewa się z mosiądzu, cynku, aluminium, stali, rudy żelaza i stopów, metali żelaznych i metali nieżelaznych.

1. Wszystkie obwody są kontrolowane przez PLC, ustawienia danych przyjmują ekran dotykowy, komponenty elektryczne są importowane z Japonii, a komponenty hydrauliczne są również importowane z zewnątrz.

2. Do grawitacyjnego odlewania z mosiądzu i żelazostopu.

3. Odlewanie z przodu, odlewanie boczne i odlewanie wtórne są opcjonalne.

4. Indywidualny czas chłodzenia modelu jest regulowany.

5. Demontaż, montaż i czyszczenie modelu są wygodne.

6. Dostępne są dwie funkcje obiegu ręcznego i automatycznego. Licznik optymalizujący i licznik nastawny są ustawione tak, aby rejestrować liczbę sztuk w produkcji na służbie.

7. Zakres regulacji modelu jest zdefiniowany, aby ułatwić korzystanie z różnych modeli i zmniejszyć wymóg zewnętrznego wymiaru fizycznego modelu.

8. Ta maszyna odlewnicza może przechowywać 100 zestawów programów operacji modelowania rzutów i możesz ustawić swoje hasło.

Analiza zalet i wad LPDC i GDC
Kod Proces Szczegół LPDC GDC
1 Sprzęt i proces technologiczny Piec 1. Bezstopniowa regulacja mocy; 2. Temperatura stale rosła i precyzyjne sterowanie. 1. Dostosowanie mocy i ciśnienia jest stopniowane; 2. Dokładność kontroli temperatury jest bardzo słaba, co wpływa na jakość produktu.
2 Manipulator Automatyczne nalewanieAutomatyczne podawanie Ręczna obsługa
3 Wanna grafitowa Potrafi kontrolować ogrzewanie i chłodzenie, Zapewnić równowagę temperatury formy. Temperatura wody jest bardzo zróżnicowana, temperatura formy jest trudna do kontrolowania.
4 Operacja 1.Manualadded w piasku rdzenia; 2. Automatyczne nalewanie; 3. Lepsze warunki pracy i niższa intensywność pracy dla pracownika 1.Manualadded w piasku rdzenia; 2. praca ręczna. Wysoka intensywność pracy; 3. Gaz płynny podczas zalewania ma wpływ na organizm człowieka.
5 Proces formowania 1.Dodaj sprężone powietrze do zamkniętego pieca, ciecz cynkowa wznosi się wzdłuż pionu pod ciśnieniem, a następnie płynnie wchodzi do wnęki formy przez bramę i utrzymuje ciśnienie aż do zestalenia odlewu; 2. Wreszcie ciśnienie powietrza jest odprowadzane tak, że niesklasyfikowana ciecz cynkowa w rurze wznośnej przepływa z powrotem do pieca. Płyn miedziany jest wtryskiwany do formy grawitacyjnie.
6 Wydajność Czas produkcji pojedynczej formy zajmuje 60 sekund, w zależności od wielkości produktu, zazwyczaj jedna forma może wyprodukować więcej niż jeden produkt. Czas produkcji pojedynczej formy zajmuje 45 sekund, ale jedna forma produkuje tylko jeden produkt (obsługa ręczna i ręczne dodawanie w rdzeniu z piasku, który nadaje się tylko do produktów o masie mniejszej niż 500 g)
7 Jakość Temperatura ciekłego metalu Błąd temperatury jest mniejszy niż 10 °, a produkt ma wysoką przepustowość. Błąd temperatury jest bardzo duży, a produkt ma niską przepustowość.
8 temperatura formy stabilizacja Zmiana temperatury formy jest duża
9 Ulewny Automatyczne nalewanie Obsługa ręczna, powoduje niestabilną ilość produktu, a jakość jest niska.
10 Wpływ trybu formowania na jakość produktu 1. Formowanie ciekłego metalu, stabilna wydajność ; 2. Efekt formowania jest bardzo dobry dla produktów o złożonych strukturach i większych. Może również zmniejszyć grubość odlewu i koszt surowca. Polegaj na formowaniu grawitacyjnym z płynnym metalem
Spalanie stopy mosiądzu Ponieważ wytapianie w stanie zamkniętym nie jest łatwe do utlenienia, współczynnik utraty spalania wynosi tylko 1,5%. 4%

Szczegóły kontaktu
Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ding Casting

Tel: +8613670190553

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)