Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMaszyna do polerowania CNC

Profesjonalna maszyna do polerowania robotów Łatwa obsługa dla przemysłu sprzętowego

dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Profesjonalna maszyna do polerowania robotów Łatwa obsługa dla przemysłu sprzętowego

Chiny Profesjonalna maszyna do polerowania robotów Łatwa obsługa dla przemysłu sprzętowego dostawca
Profesjonalna maszyna do polerowania robotów Łatwa obsługa dla przemysłu sprzętowego dostawca Profesjonalna maszyna do polerowania robotów Łatwa obsługa dla przemysłu sprzętowego dostawca

Duży Obraz :  Profesjonalna maszyna do polerowania robotów Łatwa obsługa dla przemysłu sprzętowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DZ
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: CNC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Drewno
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów / miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Waga: 6000 KG Napięcie: 380V / 50Hz
Warunek: 100% nowy Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie są dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcia technicznego wideo, konserwacji i na
Dimension(L*W*H): 4400X3400X2900 aplikacji: Polerowanie
System sterowania: PLC Gwarancja: 1 rok
Nazwa: W pełni automatyczna maszyna do polerowania metalu Kierowca: Lead Shine Driver

1. Cechy: Główny system sterowania elektrycznego przyjmuje 6-osiowe sterowanie układem DZ servo CNC (pozycjonowanie przechwytywania głównego ekranu sterowania, cyfrowe ustawienie współrzędnych, cyfrowe ustawienie prędkości, oprogramowanie ponad ochroną ruchu, modularyzacja funkcji programu, proste programowanie w stylu idiota itp.)
W konstrukcji mechanicznej serwosilnik służy do napędzania przekładni reduktora ślimaka w celu sterowania ruchem głowicy jednostki polerującej i przedmiotu obrabianego (kierunek osiowy U, V, W), a silnik serwo napędza stół przesuwny (X, Y, Z osiowo) .
Maszyna posiada 2 głowice jednostki polerskiej, które mogą wypolerować 2 elementy w jednym cyklu; Wydajność produkcji do 4 SZT / 30 ~ 50 sekund (w zależności od produktu i procesu);
Nadaje się do produktów o złożonym kształcie, produktów do rur i innych produktów o regularnym kształcie. 2. Całkowita moc wynosi 16,25 kW, w tym: 2 głowice jednostki polerującej z silnikiem o mocy 5,5 kW każdy, silnik kompensacji osi XYZVW 0,75 kW, silnik kompensacyjny osi U 1,5 kW.
II: Główne parametry techniczne
# Pozycja Parametr Uwagi
1 Rozmiar 3000 × 3160 × 2772 (L × W × H)
2 Moc 16,25 kW
3 Napięcie znamionowe 380 V 50 Hz
4 Max. Średnica mopa polerskiego 600 mm
5 Min. Średnica mopa polerskiego 400mm
6 X Axis Travel 1100
7 Y Axis Travel 900
8 Z Axis Travel 700
9 Podróż U Osi ± 60 °
10 V Axis Travel ± 360 °
11 Napięcie robocze 380V
Rozmiar stołu (LxW) 2740 * 375 mm
Wysokość od ziemi (bez urządzenia) 880 mm
Prędkość obrotowa Jig 20 RPM
Rozmiar stacji / Dia robocza (max) 350mm
Prędkość obrotowa stacji Silnik 1500 obr./min
III PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE
# Pozycja Marka Uwaga
1 System sterowania ruchem PROMAX Włochy
2 Siłownik PROMAX Włochy
3 Zmienny system kompensacji częstotliwości + karta sterująca AELTA
4 Wrzeciono silnika koła SIEMENS
5 Główne niskonapięciowe urządzenie elektryczne SCHNEIDER
6 Prowadnica liniowa i śruba HIWIN
7 Pole redukcji Rossi Włochy
8 Łożysko NSK
9 Przekładnia kierownicza osprzętu TAJWAN
10 Mocowanie elementów Penumatyczny
11 Typ tabeli Ruchomy - stół poruszany przez pręt śrubowy / śrubę kulową. Napędzany przez silnik serwo
IV: DOKUMENTACJE
Dokumentacja w CN / EN, składająca się z:
- Instrukcja obsługi
- Instrukcja obsługi pieca indukcyjnego
- Instrukcje składania
- Instrukcje uruchomienia
- Listy części zamiennych i zużywających się
- Rysunki elektryczne - Instrukcja konserwacji i opis techniczny wszystkich części instalacji Wszystkie dokumenty zostaną dostarczone w 1 formie papierowej i 1 cyfrowej.
V: TERMIN DOSTAWY
- Czas produkcji: 4 tygodnie po potwierdzeniu umowy. - FOB Xiemen Port
VI: WARUNKI PŁATNOŚCI
- 30% depozytu TT po podpisaniu umowy; 70% płatności TT przed dostawą.
VII: SERWIS SZKOLENIOWY
DZ świadczy usługi TRANINGOWE dla użytkownika końcowego na różnych etapach: obsługa sprzętu, konserwacja i modernizacja. 7.1 W okresie szkolenia w dziale DZ użytkownik końcowy jest odpowiedzialny za wszystkie codzienne wydatki swojego inżyniera. 7.2 W okresie przejściowym w siedzibie użytkownika końcowego użytkownik końcowy jest odpowiedzialny za codzienne zakwaterowanie technika DZ.
VIII: GWARANCJA
8.1 WYMIANA GWARANCJI
8.1.1 Wszelkie roszczenia z tytułu gwarancji muszą być zgłaszane niezwłocznie i muszą zostać odebrane w odpowiednim okresie gwarancji przez DZ lub jego upoważnionego przedstawiciela. Takie roszczenia powinny zawierać numer seryjny produktu, jeśli jest dostępny, datę wysyłki oraz pełny opis okoliczności powodujących roszczenie
8.1.2.Przed zwróceniem lub naprawą jakichkolwiek produktów należy uzyskać pisemne upoważnienie od DZ lub jego upoważnionego przedstawiciela w sprawie zwrotu i instrukcje dotyczące sposobu i miejsca zwrotu tych produktów, sposobu i miejsca zwrotu tych produktów. Każdy produkt zwrócony do DZ na badanie zostanie wysłany z góry za pośrednictwem kupującego, środkiem transportu wskazanym przez DZ. DZ zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich roszczeń gwarancyjnych, które nie zostały niezwłocznie zgłoszone, oraz wszelkich roszczeń gwarancyjnych dotyczących dowolnego przedmiotu, który został zmieniony lub został zwrócony przez nieakceptowane środki transportu.
8.1.3. Gdy jakikolwiek produkt zostanie zwrócony w celu zbadania i kontroli lub z jakiegokolwiek innego powodu, klient będzie odpowiedzialny za wszelkie szkody wynikające z opakowania lub przekazania importera oraz za straty w transporcie, niezależnie od wady lub niezgodności produktu. We wszystkich przypadkach DZ ponosi wyłączną odpowiedzialność za określenie przypadku i charakteru awarii, a ustalenie DZ w tym zakresie jest ostateczne.
8.1.4. Jeśli okaże się, że produkt DZ został zwrócony bez podania przyczyny i jest nadal sprawny, klient zostanie powiadomiony, a produkt zwrócony na koszt klienta; ponadto może być pobierana opłata za testowanie i badanie. Wszystkie powyższe oświadczenia zostaną określone zgodnie z prawem Chińskiej Republiki Ludowej w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów. DZ ma prawo do zmiany powyższych warunków bez ogłaszania publicznie, wszystkie prawa są zastrzeżone przez DZ.
8.2 OGRANICZONA GWARANCJA
8.2.1. Maszyny produkowane przez DZ mają gwarancję na wady materiałowe i produkcyjne przez 12 miesięcy od daty wysyłki.
8.2.2. Odpowiedzialność DZ wynikająca z ważnych roszczeń gwarancyjnych jest ograniczona, według uznania DZ, do naprawy, wymiany lub zwrotu sprawiedliwej części ceny zakupu produktu. Przedmioty podlegające zużyciu podczas normalnego użytkowania nie są objęte tą gwarancją.
8.2.3. Wszelka wymiana gwarancyjna lub naprawa części jest ograniczona do wadliwego działania sprzętu, które według opinii DZ są należne lub identyfikowalne z wadami oryginalnych materiałów wykonania.
8.2.4. Wszelkie zobowiązania DZ wynikające z niniejszej gwarancji wygasają w przypadku nadużycia, wypadku, zmiany, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania sprzętu.
8.2.5. W okresie gwarancyjnym naprawione lub wymienione części są objęte gwarancją. Po wygaśnięciu obowiązującego okresu gwarancji użytkownicy końcowi zostaną obciążeni aktualnymi cenami części, robocizny, lokalnych opłat importowych i transportu.
8.2.6. Należy zachować rozsądną ostrożność, aby uniknąć zagrożeń. DZ jednoznacznie zrzeka się odpowiedzialności za mniej lub szkody spowodowane używaniem jego produktów. Oświadczenia dowolnej osoby, w tym przedstawicieli DZ, które są niespójne lub sprzeczne z warunkami niniejszej gwarancji, nie są wiążące dla DZ, chyba że zostaną zredukowane do formy pisemnej i zatwierdzone przez funkcjonariusza lub DZ.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ding Casting

Tel: +8613670190553

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)