Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
dobra jakość Automatyczna maszyna do polerowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

1
Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : DZ
Ilość pracowników : 100~120
Rok założenia : 2016
pc Export : 50% - 60%

I.Serwis

Klienci są rodzicami firmy, jakość produktu jest podstawowa, usługa jest ochroną, firma zawsze przywiązywała wagę do przedsprzedaż, sprzedaż, serwis posprzedażny, usługa jest uważana za nową erę konkurencji Lirui jest.


II. Usługa pre


Aby zapewnić klientom różnorodne trendy branżowe, porady techniczne, projektowanie programów i specyfikacje personelu, wszystko dla dobra klientów


III. Usługa sprzedaży


Aby zapewnić klientom szczegółowe i kompletne usługi produktowe i techniczne, dobór produktów, konfigurację, optymalizację itp., Aby ciężko pracowali dla klientów, aby wybrać rozsądną, opłacalną produkcję

IV. Obsługa posprzedażna

DZ tworzy ogromną sieć serwisową, konfiguracja profesjonalnych serwisantów i potencjalnych serwisów posiada odpowiednie części zamienne, w dowolnym momencie, aby zapewnić użytkownikom pełną opiekę niani. Firma zobowiązuje się do terminowej obsługi, jakości i obsługi.

4.1 SERWIS SZKOLENIOWY

DZ zapewnia usługę TRANINGU użytkownikowi końcowemu na różnych etapach: działanie sprzętu, konserwacja i modernizacja.

4.1.1 W okresie szkolenia w miejscu DZ użytkownik końcowy jest odpowiedzialny za wszystkie codzienne wydatki swojego inżyniera.

4.1.2 W okresie szkoleniowym w siedzibie użytkownika końcowego użytkownik końcowy jest odpowiedzialny za codzienne zakwaterowanie technika DZ.

4.2 GWARANCJA

4.2.1 WYMIANA GWARANCJI

4.2.2 Wszelkie roszczenia z tytułu gwarancji należy zgłaszać niezwłocznie i należy je odebrać w odpowiednim okresie gwarancji udzielonym przez DZ lub jego upoważnionego przedstawiciela. Takie roszczenia powinny zawierać numer seryjny produktu, jeśli jest dostępny, datę wysyłki oraz pełny opis okoliczności powodujących roszczenie
4.2.3 Zanim jakiekolwiek produkty zostaną zwrócone lub naprawione, należy uzyskać pisemne upoważnienie od DZ lub jego upoważnionego przedstawiciela w sprawie zwrotu i instrukcje dotyczące sposobu i miejsca zwrotu tych produktów, sposobu i miejsca zwrotu tych produktów. Wszelkie produkty zwrócone do DZ do badania należy przesłać z góry za pośrednictwem kupującego, środkiem transportu wskazanym przez DZ. DZ zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich roszczeń gwarancyjnych, które nie zostały niezwłocznie zgłoszone, oraz do roszczeń gwarancyjnych dotyczących każdego przedmiotu, który został zmieniony lub został zwrócony przez niedopuszczalne środki transportu.
4.2.4 Gdy jakikolwiek produkt zostanie zwrócony w celu zbadania i kontroli lub z jakiegokolwiek innego powodu, klient ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody wynikające z pakowania lub przekazania importera oraz za straty w transporcie, niezależnie od jakichkolwiek wad lub niezgodności produktu. We wszystkich przypadkach DZ ponosi wyłączną odpowiedzialność za określenie przypadku i charakteru awarii, a ustalenie DZ w tym zakresie jest ostateczne.
4.2.5 Jeśli okaże się, że produkt DZ został zwrócony bez podania przyczyny i jest nadal sprawny, klient zostanie powiadomiony, a produkt zwrócony na koszt klienta; ponadto może być pobierana opłata za testowanie i badanie. Wszystkie powyższe oświadczenia zostaną określone zgodnie z prawem Chińskiej Republiki Ludowej w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów. DZ ma prawo do zmiany powyższych warunków bez ogłaszania publicznie, wszystkie prawa są zastrzeżone przez DZ.

4.3 OGRANICZONA GWARANCJA

2.2.1. Maszyny produkowane przez DZ mają gwarancję na wady materiałowe i produkcyjne przez 12 miesięcy od daty wysyłki.
2.2.2. Odpowiedzialność DZ wynikająca z ważnych roszczeń gwarancyjnych jest ograniczona, według uznania DZ, do naprawy, wymiany lub zwrotu godziwej części ceny zakupu produktu. Przedmioty podlegające zużyciu podczas normalnego użytkowania nie są objęte niniejszą gwarancją.
2.2.3. Wszelka wymiana gwarancyjna lub naprawa części jest ograniczona do wadliwego działania sprzętu, które według opinii DZ są należne lub identyfikowalne z wadami oryginalnych materiałów wykonania.
2.2.4. Wszystkie zobowiązania DZ wynikające z niniejszej gwarancji wygasają w przypadku nadużycia, wypadku, zmiany, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania sprzętu.
2.2.5. W okresie gwarancyjnym naprawione lub wymienione części są objęte gwarancją. Po wygaśnięciu obowiązującego okresu gwarancji użytkownicy końcowi zostaną obciążeni aktualnymi cenami części, robocizny, lokalnych opłat importowych i transportu.
2.2.6. Należy zachować rozsądną ostrożność, aby uniknąć zagrożeń. DZ jednoznacznie zrzeka się odpowiedzialności za mniej lub szkody spowodowane używaniem jego produktów. Oświadczenia jakiejkolwiek osoby, w tym przedstawicieli DZ, które są niespójne lub sprzeczne z warunkami niniejszej gwarancji, nie są wiążące dla DZ, chyba że zostaną sprowadzone do formy pisemnej i zatwierdzone przez funkcjonariusza lub DZ.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Ding Casting Intelligent Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. IvyDeng

Tel: 86-592-6262884

Faks: 86-592-6262884

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)