Wyślij wiadomość
Chiny Maszyna do polerowania CNC producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : IvyDeng

Numer telefonu : +8617859772836

WhatsApp : +8613670190553

Free call
Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd

Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co., Ltd

Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Sprzedawca
marki: DZ Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2016
pc Export: 50% - 60%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

 

Xiamen DingZhu (DZ) Intelligent Equipment Co., Ltd została założona w 2016 roku, która zajmowała się głównie badaniami, rozwojem i produkcją automatycznego sprzętu dla przemysłu odlewniczego stosowanego w sprzęcie hydraulicznym, sanitarnym, części zamiennych, zaworach itp. Zapewniamy automatyczne strzelanie do rdzeni maszyna, maszyna do odlewania ciśnieniowego grawitacyjnego, automatyczna maszyna do odlewania ciśnieniowego pod niskim ciśnieniem (LPDC), zrobotyzowane maszyny do szlifowania i polerowania komórek.

Powyższe urządzenia są oparte na wszechstronnym podobnym produkcie w krajowym i zagranicznym oraz niezależnym rozwoju, aby dostosować się do specjalnych zastosowań krajowych i zagranicznych.

Fabryka DZ znajduje się w NO.36 Qingxi Road, Guankou Town, Jimei District Xiamen City, Fujian Province. To tylko około 30 minut do lotniska Gaoqi (Xiamen), prawie portu morskiego i autostrady, więc ruch jest bardzo wygodny.

Nasz proces roboczy obejmuje studium wykonalności i definicję projektu oraz projekt, produkcję, dostawę wstępną, szkolenie, konfigurację i uruchomienie oraz obsługę posprzedażną.

Kultura korporacyjna

Wizja Dingzhu: być znanym na całym świecie dostawcą marki dostarczającym kompleksowe rozwiązania do wymagań klientów.
Misja Dingzhu: poprawić trudne warunki pracy, zwiększyć wydajność pracy, całkowicie pomóc właścicielom obniżyć koszty produkcji.
Filozofia Dingzhu: zorientowana na człowieka, uczciwa, innowacyjna i wnosząca największy wkład w społeczeństwo.
Usługa Dingzhu: doskonała technologia i produkty, profesjonalne zaangażowanie w obsługę klientów.
Wartość Dingzhu: innowacja, badania i rozwój w zakresie zaawansowanych technologii, służące Chinom i światowym przemysłom produkcyjnym.

ZALETY FIRMY

1) Najbardziej konkurencyjna cena i jakość.

2) Automatyczna praca, łatwa obsługa, oszczędność pracy.

3) Krótki czas dostawy.

4) Licencja importowa i eksportowa.

5) Obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi za granicą i usługi Instant on-line.

 

DZ nie może się doczekać współpracy z Twoją firmą i aktywnego udziału w Twoim sukcesie.

 

Nasz zespół

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 0

 

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 1

 

Nasza fabryka

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 2

 

Klienci Iranu odwiedź naszą fabrykę!

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 3

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 4

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 5

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 6

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 7

 

Klienci z Indii odwiedzili naszą fabrykę

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 8

Chiny Xiamen DingZhu Intelligent Equipment Co.,Ltd profil firmy 9

 

 

Historia

Usługa

I.Serwis

Klienci są rodzicami firmy, jakość produktu jest podstawowa, usługa jest ochroną, firma zawsze przywiązywała wagę do przedsprzedaż, sprzedaż, serwis posprzedażny, usługa jest uważana za nową erę konkurencji Lirui jest.


II. Usługa pre


Aby zapewnić klientom różnorodne trendy branżowe, porady techniczne, projektowanie programów i specyfikacje personelu, wszystko dla dobra klientów


III. Usługa sprzedaży


Aby zapewnić klientom szczegółowe i kompletne usługi produktowe i techniczne, dobór produktów, konfigurację, optymalizację itp., Aby ciężko pracowali dla klientów, aby wybrać rozsądną, opłacalną produkcję

IV. Obsługa posprzedażna

DZ tworzy ogromną sieć serwisową, konfiguracja profesjonalnych serwisantów i potencjalnych serwisów posiada odpowiednie części zamienne, w dowolnym momencie, aby zapewnić użytkownikom pełną opiekę niani. Firma zobowiązuje się do terminowej obsługi, jakości i obsługi.

4.1 SERWIS SZKOLENIOWY

DZ zapewnia usługę TRANINGU użytkownikowi końcowemu na różnych etapach: działanie sprzętu, konserwacja i modernizacja.

4.1.1 W okresie szkolenia w miejscu DZ użytkownik końcowy jest odpowiedzialny za wszystkie codzienne wydatki swojego inżyniera.

4.1.2 W okresie szkoleniowym w siedzibie użytkownika końcowego użytkownik końcowy jest odpowiedzialny za codzienne zakwaterowanie technika DZ.

4.2 GWARANCJA

4.2.1 WYMIANA GWARANCJI

4.2.2 Wszelkie roszczenia z tytułu gwarancji należy zgłaszać niezwłocznie i należy je odebrać w odpowiednim okresie gwarancji udzielonym przez DZ lub jego upoważnionego przedstawiciela. Takie roszczenia powinny zawierać numer seryjny produktu, jeśli jest dostępny, datę wysyłki oraz pełny opis okoliczności powodujących roszczenie
4.2.3 Zanim jakiekolwiek produkty zostaną zwrócone lub naprawione, należy uzyskać pisemne upoważnienie od DZ lub jego upoważnionego przedstawiciela w sprawie zwrotu i instrukcje dotyczące sposobu i miejsca zwrotu tych produktów, sposobu i miejsca zwrotu tych produktów. Wszelkie produkty zwrócone do DZ do badania należy przesłać z góry za pośrednictwem kupującego, środkiem transportu wskazanym przez DZ. DZ zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich roszczeń gwarancyjnych, które nie zostały niezwłocznie zgłoszone, oraz do roszczeń gwarancyjnych dotyczących każdego przedmiotu, który został zmieniony lub został zwrócony przez niedopuszczalne środki transportu.
4.2.4 Gdy jakikolwiek produkt zostanie zwrócony w celu zbadania i kontroli lub z jakiegokolwiek innego powodu, klient ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody wynikające z pakowania lub przekazania importera oraz za straty w transporcie, niezależnie od jakichkolwiek wad lub niezgodności produktu. We wszystkich przypadkach DZ ponosi wyłączną odpowiedzialność za określenie przypadku i charakteru awarii, a ustalenie DZ w tym zakresie jest ostateczne.
4.2.5 Jeśli okaże się, że produkt DZ został zwrócony bez podania przyczyny i jest nadal sprawny, klient zostanie powiadomiony, a produkt zwrócony na koszt klienta; ponadto może być pobierana opłata za testowanie i badanie. Wszystkie powyższe oświadczenia zostaną określone zgodnie z prawem Chińskiej Republiki Ludowej w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów. DZ ma prawo do zmiany powyższych warunków bez ogłaszania publicznie, wszystkie prawa są zastrzeżone przez DZ.

4.3 OGRANICZONA GWARANCJA

2.2.1. Maszyny produkowane przez DZ mają gwarancję na wady materiałowe i produkcyjne przez 12 miesięcy od daty wysyłki.
2.2.2. Odpowiedzialność DZ wynikająca z ważnych roszczeń gwarancyjnych jest ograniczona, według uznania DZ, do naprawy, wymiany lub zwrotu godziwej części ceny zakupu produktu. Przedmioty podlegające zużyciu podczas normalnego użytkowania nie są objęte niniejszą gwarancją.
2.2.3. Wszelka wymiana gwarancyjna lub naprawa części jest ograniczona do wadliwego działania sprzętu, które według opinii DZ są należne lub identyfikowalne z wadami oryginalnych materiałów wykonania.
2.2.4. Wszystkie zobowiązania DZ wynikające z niniejszej gwarancji wygasają w przypadku nadużycia, wypadku, zmiany, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania sprzętu.
2.2.5. W okresie gwarancyjnym naprawione lub wymienione części są objęte gwarancją. Po wygaśnięciu obowiązującego okresu gwarancji użytkownicy końcowi zostaną obciążeni aktualnymi cenami części, robocizny, lokalnych opłat importowych i transportu.
2.2.6. Należy zachować rozsądną ostrożność, aby uniknąć zagrożeń. DZ jednoznacznie zrzeka się odpowiedzialności za mniej lub szkody spowodowane używaniem jego produktów. Oświadczenia jakiejkolwiek osoby, w tym przedstawicieli DZ, które są niespójne lub sprzeczne z warunkami niniejszej gwarancji, nie są wiążące dla DZ, chyba że zostaną sprowadzone do formy pisemnej i zatwierdzone przez funkcjonariusza lub DZ.

Nasz zespół
Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryjmy piękno życia. Cenimy czas, w którym uczymy się i uczymy razem. Aby mieć pewność, że nasz zespół ma szeroką wiedzę zawodową, aby służyć naszym cennym klientom, zapewniamy im regularne dodatkowe szkolenia i dalszą edukację.

DZ zapewnia odpowiednie kwalifikacje zawodowe i technologię dla wysoko wykwalifikowanego zespołu zawodowego. Dysponujemy działem badawczo-rozwojowym, QC Dep., Serwisem posprzedażnym Dep., Depozytem produkcyjnym i Depozytem sprzedaży, jako że poszerzamy naszą działalność, witamy więcej znajomych.

Dział produkcji

Każdy pracownik musi przejść egzaminy techniczne przed uruchomieniem maszyny i zostać przeszkolonym w zakresie wytwarzania wykwalifikowanych produktów, wszyscy pracownicy dowiedzieli się, że bezpieczeństwo jest niezbędne dla klientów.

Oddział badawczo-rozwojowy

DZ ma doświadczony zespół badawczo-rozwojowy wspierający wymagania naszych klientów. Każdego roku inwestujemy 10% całkowitej rocznej wartości sprzedaży jako fundusz badawczo-rozwojowy, nieustannie starając się wprowadzać innowacje w branży.

Dział wsparcia technicznego

Jako jeden z liderów naszej firmy Pan Lai Dingren pracuje w branży odlewniczej od 25 lat. Swoją karierę rozpoczął jako certyfikowany technik, jego zespół wyprodukował ponad 300 zestawów maszyn do odlewania ciśnieniowego i polerowania. Powiedział: „ dzięki doskonałej technologii i produktom, profesjonalne poświęcenie dla obsługi klientów” było naszą misją.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość