Wyślij wiadomość
Chiny Maszyna do polerowania CNC producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : IvyDeng

Numer telefonu : +8617859772836

WhatsApp : +8613670190553

Free call

Odkryj przyszłość, podróż innowacji w polerowaniu i polerowaniu kranów

April 25, 2024

najnowsze wiadomości o firmie Odkryj przyszłość, podróż innowacji w polerowaniu i polerowaniu kranów

Z dumą ogłaszamy, że zaprezentujemy dwa nowe produkty na Międzynarodowej Wystawie Łazienki w Szanghaju od 14 do 17 maja:w pełni zmodernizowana maszyna do polerowania robotów i wysoce wydajna maszyna do polerowania dysków!

 

1、Robot Polish Machine: Tym razem włączyliśmy zupełnie nowy projekt obudowy do maszyny do polerowania robotów, znacząco zwiększając zapobieganie pyłu,czynienie środowiska pracy czystszym i wygodniejszymNiezależnie od tego, czy masz do czynienia z jakimkolwiek zadaniem polerowania, nasz Robot Polerujący Maszyna zapewni silne wsparcie z wyjątkową wydajnością i stabilnymi wynikami!

 

2、Maszyna do polerowania dysków: Maszyna do polerowania dysków nowej generacji zapewnia bezprecedensowe efekty polerowania i wydajność.

 

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie klientom inteligentniejszych i bardziej wydajnych rozwiązań pracy.Nasze nowe produkty przyniosą ci zupełnie nowe doświadczenie i osiągnięcia w pracy.!

 

Zarezerwuj już teraz i doświadcz podwójnego przełomu przyniesionego przez wiodącą technologię na Międzynarodowej Wystawie Łazienki w Szanghaju!Zapewnimy kompleksowe demonstracje i usługi konsultacyjne na wystawie od 14 do 17 majaZ niecierpliwością czekamy na szybki rozwój technologii przemysłowej razem z Wami!

 

Nie mogę się doczekać spotkania!

Nasz numer stoiska to:
HalI N5,C95

 

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Odkryj przyszłość, podróż innowacji w polerowaniu i polerowaniu kranów  0

najnowsze wiadomości o firmie Odkryj przyszłość, podróż innowacji w polerowaniu i polerowaniu kranów  1

 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość